22 Şubat 2010 Pazartesi

Bu haftasonu planladığım ufak yolculuğumu işlerin yoğunluğu sebebiyle bir hafta ertelemek zorunda kaldım..Olsundu..Mutlu olmak için uzaklara gitmem gerekmiyordu. (Avutuyorum kendimi bozmayınız lütfen) Hem Mart daha güzel bi aydı seyahat için..(hala avutuyorum evet :)

Hastasonu yine sokaklarda geçti :)Şirin cumartesi sabahı anneannesine kahvaltıya giderken..Halinden pek memnun görünmüyor dimi? Sabah mahmurluğu diyelim..


Sonra keyfi yerine geldi ama..Pikniğe gittik,ağaçlara tırmantık (bize deli bunlar diyenler oldu bozmadık hiç kendimizi ama biz:)


Şirin ağaca sarılıyor evet,sevdik ağacı benden öğrendi ağaca sarılmayı..:) Ehe ehe..Oturduk piknik yaptık,kedileri besledik keyfimiz iyice yerine geldi..Çimlerde yuvarlanırken bu da..Pek romantiğiz dimi? :))

Cumartesi bol temiz hava bol kahkahalı geçti günümüz..


******
Pazar sabahı evden çıktığımızda yağmur başlamıştı ama biz vazgeçmedik sabah kahvaltısını ne olursa olsun açık havada deniz kıyısında yapacaktık..Kıçımız dondu mu dondu ama olsundu keyifliydik..Tarihi fırından aldığımız simitler sıcacık ve çıtır çıtırdı..Akşam oldu Şirin uyudu erkenden,oksijeni niye verdim sanıyorsunuz :))
Sevdiklerim ve benim muhabbet saatimiz..


7 yorum:

lunawar dedi ki...

simit - peynir olmuş:)
sen de aç martı:))
kiki:)

nazan dedi ki...

o ilk resimdeki nasıl br memnuniyetsizlik öyle :))

Umudum dedi ki...

ya evek teyzesi kılsa bazen ormanda 10 kaplan gücünde olabiliyor:)

biberli dedi ki...

ilk fotoya hasta oldum!

Umudum dedi ki...

üzgün poğaça :)

nilo dedi ki...

Kesinlikle ilk foto, sarkık dudak, aynı anası:D

Umudum dedi ki...

:)) sarkık ve dolgun dudak diyelim bozmayalım arayı nilo:)))
öperim dolgun dolgun:)))