18 Şubat 2010 Perşembe

Önceki ruh halinden sıyrılmış sayılmam...Ama gerçek hayata da dönmek lazım değil mi?


Acaip bi site var.Çok eğlenceli hediyelikler satılıyor..
Veya kendiniz için dimi ama?
Bi de hani bana belki sürpriz yapmak istersiniz...kiki :)
Ya da iyi taam napiyim sefgilinize alın..Bu kıyağımı da unutmayın..

Bilenler vardır..Luna bilir misal..Bi ara göndermişti sanırım dimi kıslar??


BULDUMBULDUM


ben bi kaç tanesini çok sevimli buldum..


İşte beklenen an geldi! Bu barbekü kılıcıyla artık sosislere savaş açabilirsiniz. Bundan sonra tüm mangal partilerinin kahramanı siz olacaksınız! Hem de özel maskeniz ile gerçek kahramanlar gibi kimliğinizi de kimseye belli etmeyeceksiniz! Tüm sosisler artık sizden korkacak!

İnsanlığı suyun üzerinde yürüme hayaline biraz daha yakınlaştıran bu icat, sizin zıplama hareketinizle suyun ittirme gücünü kullanarak ilerlemenizi sağlıyor. Suda yüzmeyin. Suya dalmayın. Suyun üstünde pedal çevirerek gitmeyin. Suyun üstünde ZIPLAYIN. Sadece zıplayın. * Cihaz ile yapılan dünya hız rekoru 27 mildir.


Normal bir insanın hayatında 4200 saatini tuvalette oturarak geçirdiğini düşünürsek son derece faydalı bir buluş... Gerçek sudoku bağımlılıarı için mükemmel bir hediye!Siz onu yakalayıp susturana kadar o durmayacak!Bu alarm saat malesef sus değince susan çal diyince çalan o bildiğiniz masum saatlerden değil. Bu deli canavar saat alarm saati geldiğinde sizin onu koyduğunuz masadan ya da komidinin üstünden kendini atarak deli gibi koşmaya başlıyor ve kendini sizden saklayacak bir yer arıyor. Siz de o güzel uykunuzdan kalkıp onu yakalayana kadar susmuyor!
Hepimiz güzel prensesin çirkin kurbağayı öpmesiyle kurbağanın prense dönüştüğü o güzel masalı biliriz. Size bu masalı gerçeğe dönüştürme şansınızın olduğunu söylesek? Evet doğru, fanusun içindeki bu sihirli kurbağayı ıslatınca kurbağa yakışıklı bir prense dönüşecek.


7 yorum:

lunawar dedi ki...

prens olayı çok komik yahu:)

Umudum dedi ki...

dimi dimi?

Adsız dedi ki...

hiç bir şey gibi..anlamsız

nazan dedi ki...

zıpla diyor yahu..hem spor aleti hem ulaşım aracı x)

Umudum dedi ki...

sevgili adsız;
anlam aranılan şeyin ne kadar önemi varmış farkettiniz mi?
Hayatta bazı konular vardır anlam aramadan duramazsın,bazı konular vardır ki anlamsızdır zaten, anlamlandırmaya çalışırsan hayat çekilmez olur..tıpkı yorumunuzu anlamlandırmaya çalışmayacağım gibi..
sevgiler.

Adsız dedi ki...

Adsız ziyaretçi, anlamsız gelen şeylere farkında olmadan bolcana anlam yüklemişsin yani okumuş ve de yorum yazmışsın ve onu tahmin edemeyeceğin kadar "anlamlandırmış"sın...
bence anlamsız dediğin şeyleri geç git, kendine ters düşme sonra...

mesela ben sana bi anlam yüklüyorum şu an bu yorumu yazarken. oysa ki yorumun, sadece bir yorumdur, değil mi?

bu da sağlam bi hayat felsefesidir haa, kulağa küpe niyetine iyi yakışır, her renge de uyar...

ama ben özellikle moru severim...

Saygılar...

Umudum dedi ki...

ikinci adsız'ı seviyorum... :))